- HM78-45101LFTR
HM78-45101LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 100uH ±20% - 1.2A - DCR: 0.308 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description