- HM78-40680LFTR13
HM78-40680LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 68uH ±20% - 2A - DCR: 0.69 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description