- HM78-402R2LFTR13
HM78-402R2LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 2.2uH ±20% - 3.2A - DCR: 0.027 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description