- HM78-40271LFTR
HM78-40271LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 270uH ±20% - 0.24A - DCR: 1.64 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description