- HM78-40270LFTR13
HM78-40270LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 27uH ±20% - 1.12A - DCR: 0.15 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description