- HM78-40181LFTR
HM78-40181LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 180uH ±20% - 0.42A - DCR: 0.98 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description