- HM78-40151LFTR
HM78-40151LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 150uH ±20% - 0.46A - DCR: 0.88 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description