- HM78-40150LFTR
HM78-40150LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 15uH ±20% - 1.47A - DCR: 0.081 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description