- HM78-40100LFTR
HM78-40100LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 10uH ±20% - 2A - DCR: 0.055 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description