- HM78-30391LFTR
HM78-30391LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 390uH ±20% - 0.26A - DCR: 2.94 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description