- HM78-30181LFTR
HM78-30181LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 180uH ±20% - 0.39A - DCR: 1.45 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description