- HM78-30180LFTR
HM78-30180LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 18uH ±20% - 1.2A - DCR: 0.14 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description