- HM78-30120LFTR13
HM78-30120LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 12uH ±20% - 1.52A - DCR: 0.098 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description