- HM78-30101LFTR
HM78-30101LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 100uH ±20% - 0.5A - DCR: 0.79 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description