- HM78-30100LFTR13
HM78-30100LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 10uH ±20% - 1.68A - DCR: 0.072 Ohms - +125°C - RoHS - 7.5 x 7.5mm - Tape&Reel
Description