- HM78-20560LFTR13
HM78-20560LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 56uH ±20% - 0.69A - DCR: 0.306 Ohms - +125°C - RoHS - 7.4 x 7.4mm - Tape&Reel
Description