- HM78-20330LFTR13
HM78-20330LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 33uH ±20% - 0.9A - DCR: 0.182 Ohms - +125°C - RoHS - 7.4 x 7.4mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description