- HM78-20221LFTR
HM78-20221LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 220uH ±20% - 0.35A - DCR: 0.94 Ohms - +125°C - RoHS - 7.4 x 7.4mm - Tape&Reel
Description