- HM78-20151LFTR
HM78-20151LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 150uH ±20% - 0.42A - DCR: 0.73 Ohms - +125°C - RoHS - 7.4 x 7.4mm - Tape&Reel
Description