- HM78-20121LFTR
HM78-20121LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 120uH ±20% - 0.47A - DCR: 0.44 Ohms - +125°C - RoHS - 7.4 x 7.4mm - Tape&Reel
Description