- HM73-201R0LFTR13
HM73-201R0LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Sielded SMD Inductor - 1 uH ±20% - 16A - DCR: 3.3 mOhm - +155°C - RoHS - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description