- HM66-70120LFTR13
HM66-70120LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 12 uH ±20% - 1.7A - DCR: 0.053 Ohms - ±125°C - RoHS - 6.7 x 6.7mm - Tape&Reel
Description