- HM66-60820LFTR13
HM66-60820LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 82 uH ±20% - 0.6A - DCR: 0.39 Ohms - ±125°C - RoHS - 6.7 x 6.7mm - Tape&Reel
Description