- HM66-60470LFTR13
HM66-60470LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 47 uH ±20% - 0.8A - DCR: 0.238 Ohms - ±125°C - RoHS - 6.7 x 6.7mm - Tape&Reel
Description