- HM66-60180LFTR13
HM66-60180LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 18 uH ±20% - 1.32A - DCR: 0.095 Ohms - ±125°C - RoHS - 6.7 x 6.7mm - Tape&Reel
Description