- HM66-60101LFTR13
HM66-60101LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 100 uH ±20% - 0.54A - DCR: 0.535 Ohms - ±125°C - RoHS - 6.7 x 6.7mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description