- HM66-50150LFTR13
HM66-50150LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 15 uH ±20% - 1.1A - DCR: 0.103 Ohms - ±125°C - RoHS - 5.7 x 5.7mm - Tape&Reel
Description