- HM66-30470LFTR13
HM66-30470LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 47 uH ±20% - 0.48A - DCR: 0.587 Ohms - ±125°C - RoHS - 4.7 x 4.7mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description