- HM66-301R8LFTR13
HM66-301R8LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 1.8 uH ±20% - 2.2A - DCR: 0.028 Ohms - ±125°C - RoHS - 4.7 x 4.7mm - Tape&Reel
Description