- HM66-30101LFTR13
HM66-30101LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shieldeed SMD Inductors - 100 uH ±20% - 0.29A - DCR: 1.02 Ohms - ±125°C - RoHS - 4.7 x 4.7mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description