- HM51-682KLF
HM51-682KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 6800uH ±10% - 0.3A - DCR: 5.69 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description