- HM51-5R6KLF
HM51-5R6KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 5.6uH ±10% - 6.7A - DCR: 0.011 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description