- HM51-561KLF
HM51-561KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 560uH ±10% - 1.1A - DCR: 0.42 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description