- HM51-4R7KLF
HM51-4R7KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 4.7uH ±10% - 7.9A - DCR: 0.008 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description