- HM51-470KLF
HM51-470KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 47uH ±10% - 3.8A - DCR: 0.035 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description