- HM51-271KLF
HM51-271KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 270uH ±10% - 1.55A - DCR: 0.208 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description