- HM51-270KLF
HM51-270KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 27uH ±10% - 4.3A - DCR: 0.027 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description