- HM51-222KLF
HM51-222KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 2200uH ±10% - 0.5A - DCR: 2 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description