- HM51-180KLF
HM51-180KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 18uH ±10% - 4.7A - DCR: 0.023 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description