- HM51-151KLF
HM51-151KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 150uH ±10% - 2A - DCR: 0.129 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description