- HM51-121KLF
HM51-121KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 120uH ±10% - 2.1A - DCR: 0.113 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Description