- HM51-120KLF
HM51-120KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 12uH ±10% - 5.1A - DCR: 0.019 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 23 x 12.5mm Dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description