- HM50-8R2KLF
HM50-8R2KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 8.2uH ±10% - 3A - DCR: 0.028 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description