- HM50-562KLF
HM50-562KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 5600uH ±10% - 0.13A - DCR: 13.9 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description