- HM50-472KLF
HM50-472KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 4700uH ±10% - 0.16A - DCR: 9.66 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description