- HM50-470KLF
HM50-470KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 47uH ±10% - 1.51A - DCR: 0.109 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description