- HM50-390KLF
HM50-390KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 39uH ±10% - 1.63A - DCR: 0.094 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description