- HM50-331KLF
HM50-331KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 330uH ±10% - 0.61A - DCR: 0.665 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description