- HM50-270KLF
HM50-270KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 27uH ±10% - 2.1A - DCR: 0.056 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description