- HM50-221KLF
HM50-221KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 220uH ±10% - 0.76A - DCR: 0.43 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description